Działka na sprzedaż Dobrcz, Wudzyn

35.00 m²
2 542,86 zł/m2
OJN-GS-125334

89 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty OJN-GS-125334
Powierzchnia 35,00 m²
Przeznaczenie działki rekreacyjna

Opis nieruchomości

Oferta wyłącznie w Naszym Biurze Nieruchomości.
W ofercie działka letniskowa ROD o powierzchni 360 m/kw wraz z domkiem o powierzchni ok.35 m/kw oraz dodatkowo działka przylegająca o powierzchni 360 mkw z nasadzeniami  w atrakcyjnej lokalizacji Wudzyn.
W ogrodzie ROD znajduje się obszerny parking, monitoring, brama na pilota, plac zabaw dla dzieci i urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz. Ogród działkowy otoczony jest lasem, a w niedalekiej odległości znajduje się jeziorko. Do działek można bezpośrednio dojechać autem. Dom jest murowany, a wewnątrz znajduje się salon z antresolą, łazienka z wc, kuchnia. 
W obrębie domku ( wejście z zewnątrz) znajduje się pomieszczenie gospodarcze na narzędzia. Na zewnątrz znajduje się również zadaszony taras o pow.10 mkw.

W ogródku znajdują się liczne nasadzenia krzewów, drzew owocowych oraz kwiatów.  Na terenie znajduje się wkopane szambo.
W odległości 7 km znajduje się Zalew Koronowski oraz znane miejsce wypoczynku w Pieczyskach. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z Bydgoszczą. Kursuje Bus nr 405 oraz jest połączenie kolejowe Wudzyn - Bydgoszcz (20 min.).
Zapraszam na prezentację.

Agent

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
27 5
Niepoprawny wynik